Biz Kimiz

Biz Kimiz ?

Firmamız, 2000 yılında Bilgi Toplumu Teknolojileri üretmek için kurulmuş bir sosyal inovasyon yapısına sahiptir. 20 yıldır yerel yönetimer başta olmak üzere bir çok kamu kurumuna vatandaş- kamu ekseninde mobil teknoloji projeleri tasarlamıştır. 2006 Yılında Selçuk Teknokente başlayan arge çalışmalarına Gazi Üniversitesi, Ankara Üniversitesi ve Ankara Teknoparkta devam etmiştir. Ulus ve uluslararası arena bir çok toplum projesi içinde bulunmuş. 2010 yılı Birleşmiş Millet kataloğunda yer almak ve Monte Carlo'da 2007 yılında GSM Awards platfromunda Mobil Demokrasi projesi ile birincilik ödülü almaız başarılarımızdan bazılardır.
Hale Sosyal Bilimler ve Teknoloji disiplinlerini bir arada kurugulayan toplumsal projeler üretmekteyiz. 2020 yılı itbari ile Mobil demokrasi Türkiye projesi yine eşi görülmemiş nitelikte bir sosyal inovasyon projesidir.

Misyonumuz

Mobil Teknolojileri kullanarak kamu ve vatandaş arasındaki toplumsal ortak akıl platformu oluşturmaktır. Bu süreci sosyal bilimciler ve teknoloji bilimi arasında sinerji sağlatarak sosyal inovatif çözümler yaratmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Evrensel toplum için demokratik ortak akıl
oluşturan ve bunları mobil teknolojiler katalize eden platformun öncülerinden olmak.

Değerlerimiz

Tüm teknolojilerin paydaş ve faydalanıcıları toplumdur. Bu referans noktasından hareket ile misyonumuzun gerektirdiği edinimleri çevre ve insan ekseninde çaba göstermektir. Geliştirdiğimiz ürünler ile toplumda hayata kolaylaştırmak en değerli kazanımımızdır.