Açıklama
ANDROID UYGULAMA İZİNLERİ HAKKINDA AÇIKLAMA
Android platformu için hazırlanan uygulamalarda bazı özelliklerin kullanılabilmesi için kullanıcı tarafından izin verilmesi gerekmektedir. Android 6.0 öncesinde bu izinler uygulama kurulmadan önce istenirken, Android 6.0 sonrasında uygulama çalışırken bu izinler istenmektedir.

Mobil Belediye uygulaması kullanıcı gizliliğini ihlal edecek hiç bir bilgiye erişmemektedir.

Android için belirlenen ilgili izin grupları ve Belediye tarafından kullanım amaçları aşağıdaki gibidir:

1. DOSYA erişim izni. Uygulamanın, cihazınızın External Storage(SD Kart) alanına okuma yazma işlemleri için gerekmektedir. Belediye uygulaması, veritabanı güncelleme işlemleri için bu alanı kullanmaktadır ve yalnızca bu amaçla okuma yazma izni istemektedir. Android işletim sistemi bu izni genel bir soruyla "Belediye uygulamasına cihazınızdaki fotoğraflara, medyaya ve dosyalara erişme izni verilsin mi?" şeklinde sormaktadır.

2. KONUM erişim izni. Uygulamada yer alan şikayet Öneri modunda şikayet ettiğiniz yerin konumunun belediyeye bilgilendirilebilmesi , bildirimlerinin yapılabilmesi gibi bazı özellikler için bu izne ihtiyaç vardır. Konum servislerine erişim izni verilmediğinde uygulamanın bu gibi özellikleri kullanılamayacaktır.

Detaylı teknik bilgi için https://developer.android.com/guide/topics/security/permissions.html#normal-dangerous adresini inceleyebilirsiniz.

Belediyenizi bir hizmeti olan Mobil Belediye uygulaması ile, belediyenizden anlık kentinizle ilgili bilgiler alabilir, dilediğiniz an cep telefonunuz ile fotoğraflı yada fotoğrafsız şikayet öneri gönderebilirsiniz. Ayrıca anket platformu ile kentinizin referandumlarına katılabilirsiniz.Uygulama sayesinde Belediye hizmetleri ve projeleri ve kentiniz hakkındaki haberleri takip edebilirsiniz.

Destek için destek@ecotel.com.tr ile irtibata geçebilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantısına sahip olmanız gerekmektedir.